Skip to main content

NK "DOŠK" • Podvornica 8 • Drniš • kontakt@nkdosk.hr

Od 1919.

3. Doškova plava noć

Prva, druga, treća... e, treća već čini tradiciju, tako da nakon ove više nema natrag.

Sinoć se u dvorani hotela "Ivan", koji se nalazi u sklopu resorta Amadria Park, okupilo više od 170 Drnišana i njihovih prijatelja koji su se okupili u cilju organizacije večeri što stavlja naglasak na pomoć rada kluba NK DOŠK Drniš, 104 godine starog kluba, koji okuplja preko 150 djece i mladeži u sklopu svog omladinskog pogona i seniorske momčadi!

Osim same ideje pomoći rada kluba i prikupljanja sredstava, ovo je i noć u kojoj se okupljaju igrači (bivši i sadašnji), navijači, simpatizeri i prijatelji našeg kluba da bi kroz druženje i zabavu zaključili kalendarsku godinu, pričali o budućnosti te kolektivnom pozitivom iznašli novu energiju i ideje za nove projekte.

Zahvaljujemo se svim gostima iz sportskog, gospodarskog, političkog i javnog sektora, koji su svojim dolaskom podržali rad kluba te konstruktivnim prijedlozima, projektima otvorili neka nova poglavlja budućnosti našeg kluba.

Hvala legendarnom igraču Hajduka, gospodinu Ivanu Gudelju na biranim riječima, nadamo se da su svi oni koji su trebali, čuli makar dio onog što je poručio, svjestan tradicije, potencijala i važnosti koju svaki klub ima u lokalnoj zajednici te da će svi okupljeni učinit sve što je u njihovoj moći da sačuvamo naše vrijednosti i podržimo mladu Upravu kluba koja se bori svim silama da vrati naš klub gdje je nekad bio.

Hvala našim sponzorima koji su pomogli svojim prilozima u vidu materijalne pomoći ali i nagrada za koje su se prisutni natjecali. A nagrada je bilo širokog spektra. Naime, bilo je tu večera za dvoje u Restoran Tvrđava Knin, Odmorište Krka, Pizzeria "Viva", Restoran "Visovac", Restoran "Maestro", Mesnica Ćikaš, Restoran "Propeti Poni", mesnica Baran, Caffe Bar Woodstock, Metalia Auto, G.O. "Brakus", vinarija "Skelin", vrijednih donacija dresova Ante Kulušić, g. Zvonimira Bljajića, naših nada Domagoja Begonje i Roko Vukušić, hvala pršutani "Maran", Croatia osiguranje te "385 meets&events" obitelji Sušić za glavnu nagradu (puni pansion za dvije osobe u Opatiji), hvala Vam svima!

Zahvaljujemo se svima koji su na bilo koji način sudjelovali u realizaciji ovog eventa (pogotovo onima koji su isključivo za ovu priliku doputovali iz Zagreba, Splita, Zadra, Sinja...) te pripomogli da nadmašimo prošlogodišnju plavu noć.

Posebna zahvala voditeljici programa Matildi Jelčić Stojaković koja nas je vodila kroz večer i dozirala točno onako kako samo pravi profesionalci to znaju, hvala našoj prekrasnoj Ani Ćevid koja je neumorno štancala lutrije, našim hostesama koje su prodavale doškove suvenire Maji Marin i Valentini Mravak, fotografu i starom doškovcu Mariju Sučiću - SUKI, kao i Moonlight Bandu te sastavu Boemi, što nas držali u ritmu do ranih jutarnjih sati.

Za kraj, posebna zahvala direktoru hotela, g. Vedranu Kopačeviću, Tini, Tomislavu te svom osoblju na profesionalnom i ljudskom odnosu prema svim gostima 3. Drniške plave noći, zbog kojih smo se osjećali kao doma.

Vjerojatno će se još neko vrijeme dojmovi slagati ali ono što sa sigurnošću možemo konstatirati jest da samo DOŠK može organizirati ovakav događaj, počastiti svoje simpatizere i prijatelje prekrasnom večeri na zavidnoj razini bez ijedne mrlje i pritom udariti još čvršće temelje, proširujući bazu ljudi kojima plava boja ulazi "pod kožu" te u konačnici ostvariti financijsku dobrobit.

Vidimo se dogodine na 4. Plavoj noći u još jačem sastavu!

 • 04 Prosinac 2023

  3. Doškova plava noć

  Prva, druga, treća... e, treća već čini tradiciju, tako da nakon ove više nema natrag. Sinoć se u dvorani hotela "Ivan", koji se nalazi u sklopu resorta Amadria Park, okupilo više od 170 Drnišana i njihovih prijatelj...
 • 04 Prosinac 2023

  Rezultati omladinskog pogona

  [ŠPIGETIĆI] DOŠK - Sebenico City 0:5 Po vjetrovitom vremenu, igrači Sebenico Citya su pokazali zašto se bore za sami vrh tablice i nadvisili naše početnike uvjerljivim rezultatom. Ovom utakmicom, završava polusezona ...
 • 04 Prosinac 2023

  Polusezona zaključena pobjedom!

  [SENIORI] NK Mihovil - DOŠK 2:4(Stanić, Jelić, Jurišić, Bitunjac) Uraganski su igrači Martina Tarle otvorili utakmicu te vrlo rano došli do dva gola prednosti da bi utakmicu zaključili početkom drugog poluvremena. Ul...
 • 27 Studeni 2023

  Rezultati omladinskog pogona

  Visoki porazi obilježili vikend. [ŠPIGETIĆI] Šibenik - DOŠK 14:0 Raspoloženi domaćin i izostanci nekoliko važnih igrača, rezultirali su visokim porazom, no u ovoj kategoriji je to manje bitno, važno je da se stječe ...
 • 20 Studeni 2023

  Stankovci izvukli povijesni bod!

  [SENIORI] DOŠK - Croatia (S) 0:0 Težak teren, borbeni gosti, neprecizni domaćin i dva crvena kartona za 'narančaste' iz Stankovaca. Ukratko, ali najbitnije je da su velika dva boda izgubljena u utrci 3 kluba, sad tre...
 • 19 Studeni 2023

  Rezultati omladinskog pogona

  [ŠPIGETIĆI] Dinara - DOŠK 7:1(Puljić) Uz nekoliko izostanaka i nenaviknuti na teren koji je zaista sličio na sve osim na nogometni travnjak, domaćin se bolje snašao i s visokim rezultatom nadvisio Ljaljićeve početnik...
 • 12 Studeni 2023

  Rezultati omladinskog pogona

  [TIĆI] Mladost (T) - DOŠK 4:2 Dobru utakmicu su odigrali Tići u noćnoj utakmici s Tribunjem, međutim, kolosalni obrambeni red domaćina je odbio sve napade naših dječaka. Šteta, međutim, vrijeme radi za ovu generaciju...
 • 01 Studeni 2023

  Rezultati omladinskog pogona

  [TIĆI] DOŠK - Zagora 1:0(Aleksić) Simpatična utakmica susjeda u kojoj je bilo dosta zanimljivih poteza i akcija, na kraju je presudio Karlo Aleksić i donio nova tri boda za 4 pobjedu u nizu. Već u nedjelju Tići putuj...
 • 25 Listopad 2023

  Pobjeda "Tića" u Skradinu

  [TIĆI] SOŠK - DOŠK 0:2(autogol, Tomić) Dobra utakmica između dva imenjaka, otišla je sasvim zasluženo na stranu Drnišana, iako je i domaćin imao svojih prigoda (poništen zgoditak iz zaleđa). Ovo je bila prva utakmic...
 • 24 Listopad 2023

  Rezultati omladinskog pogona

  [KADETI] DOŠK - Jadran (Tučepi) 5:1(Gojčeta x3, Softić x2) Po kišovitom ali idealnom nogometnom terenu, odigrali su naši kadeti još jednu odličnu utakmicu i upisali 3 nova boda. Od prve do zadnje minute, igrači tren...
 • 14 Listopad 2023

  Pobjednička subota omladinskog pogona

  [MLAĐI PIONIRI] DOŠK - Zagora 6:4(Reljanović x2, M. Miljak x2, Vatavuk, Mudrinić) Zanimljiva utakmica protiv susjeda i sportskih prijatelja iz Nogometnog kluba Zagora Unešić. Igrači trenera Hrvoja Dujića su furio...
 • 14 Listopad 2023

  Prva pobjeda "Špigetića"

  ŠN Joso Bego - DOŠK 1:2(Maša Vukušić, Petar Tomić) Prva pobjeda naših špigetića! Na teškom gostovanju u Zablaću, igrači trenera Ante Ljaljića izvojevali su pobjedu nad uvijek neugodnim domaćinom i tako prekinuli niz ...