Skip to main content

NK "DOŠK" • Podvornica 8 • Drniš • kontakt@nkdosk.hr

Od 1919.

3. Doškova plava noć

Prva, druga, treća... e, treća već čini tradiciju, tako da nakon ove više nema natrag.

Sinoć se u dvorani hotela "Ivan", koji se nalazi u sklopu resorta Amadria Park, okupilo više od 170 Drnišana i njihovih prijatelja koji su se okupili u cilju organizacije večeri što stavlja naglasak na pomoć rada kluba NK DOŠK Drniš, 104 godine starog kluba, koji okuplja preko 150 djece i mladeži u sklopu svog omladinskog pogona i seniorske momčadi!

Osim same ideje pomoći rada kluba i prikupljanja sredstava, ovo je i noć u kojoj se okupljaju igrači (bivši i sadašnji), navijači, simpatizeri i prijatelji našeg kluba da bi kroz druženje i zabavu zaključili kalendarsku godinu, pričali o budućnosti te kolektivnom pozitivom iznašli novu energiju i ideje za nove projekte.

Zahvaljujemo se svim gostima iz sportskog, gospodarskog, političkog i javnog sektora, koji su svojim dolaskom podržali rad kluba te konstruktivnim prijedlozima, projektima otvorili neka nova poglavlja budućnosti našeg kluba.

Hvala legendarnom igraču Hajduka, gospodinu Ivanu Gudelju na biranim riječima, nadamo se da su svi oni koji su trebali, čuli makar dio onog što je poručio, svjestan tradicije, potencijala i važnosti koju svaki klub ima u lokalnoj zajednici te da će svi okupljeni učinit sve što je u njihovoj moći da sačuvamo naše vrijednosti i podržimo mladu Upravu kluba koja se bori svim silama da vrati naš klub gdje je nekad bio.

Hvala našim sponzorima koji su pomogli svojim prilozima u vidu materijalne pomoći ali i nagrada za koje su se prisutni natjecali. A nagrada je bilo širokog spektra. Naime, bilo je tu večera za dvoje u Restoran Tvrđava Knin, Odmorište Krka, Pizzeria "Viva", Restoran "Visovac", Restoran "Maestro", Mesnica Ćikaš, Restoran "Propeti Poni", mesnica Baran, Caffe Bar Woodstock, Metalia Auto, G.O. "Brakus", vinarija "Skelin", vrijednih donacija dresova Ante Kulušić, g. Zvonimira Bljajića, naših nada Domagoja Begonje i Roko Vukušić, hvala pršutani "Maran", Croatia osiguranje te "385 meets&events" obitelji Sušić za glavnu nagradu (puni pansion za dvije osobe u Opatiji), hvala Vam svima!

Zahvaljujemo se svima koji su na bilo koji način sudjelovali u realizaciji ovog eventa (pogotovo onima koji su isključivo za ovu priliku doputovali iz Zagreba, Splita, Zadra, Sinja...) te pripomogli da nadmašimo prošlogodišnju plavu noć.

Posebna zahvala voditeljici programa Matildi Jelčić Stojaković koja nas je vodila kroz večer i dozirala točno onako kako samo pravi profesionalci to znaju, hvala našoj prekrasnoj Ani Ćevid koja je neumorno štancala lutrije, našim hostesama koje su prodavale doškove suvenire Maji Marin i Valentini Mravak, fotografu i starom doškovcu Mariju Sučiću - SUKI, kao i Moonlight Bandu te sastavu Boemi, što nas držali u ritmu do ranih jutarnjih sati.

Za kraj, posebna zahvala direktoru hotela, g. Vedranu Kopačeviću, Tini, Tomislavu te svom osoblju na profesionalnom i ljudskom odnosu prema svim gostima 3. Drniške plave noći, zbog kojih smo se osjećali kao doma.

Vjerojatno će se još neko vrijeme dojmovi slagati ali ono što sa sigurnošću možemo konstatirati jest da samo DOŠK može organizirati ovakav događaj, počastiti svoje simpatizere i prijatelje prekrasnom večeri na zavidnoj razini bez ijedne mrlje i pritom udariti još čvršće temelje, proširujući bazu ljudi kojima plava boja ulazi "pod kožu" te u konačnici ostvariti financijsku dobrobit.

Vidimo se dogodine na 4. Plavoj noći u još jačem sastavu!

 • 09 Svibanj 2024

  Potez tjedna - 15/2024 - Mladen Bukarica (pioniri)

  Prvi se pamte, tako i prva trenerska pobjeda u (nadamo se u dugoj i uspješnoj) karijeri novog trenera pionira i nekadašnjeg golgetera (Rudara, DOŠK-a, Zagore, Vala, Vodica..) Mladena Bukarice, koji je prihvatio izazov...
 • 04 Svibanj 2024

  Potez tjedna - SuperSport

  Potez posljednja dva tjedna je definitivno novi "igrač" među vratnicama Podvornice, nova traktorska kosilica koju je donirala tvrtka SuperSport, odnosno član UO g. Goran Đurić. Hvala ljudima dobre volje koji su zaslu...
 • 07 Travanj 2024

  Potez tjedna 13/2024 - Špigetići

  U vremenima kada su roditelji (pre)zaštitnički nastrojeni prema svojoj djeci, vrijedi spomenuti naše najmlađe natjecatelje koji su usprkos lošem vremenu odlučili konzumirati nogomet po kišom natopljenom terenu i zapal...
 • 18 Ožujak 2024

  Potez tjedna 12/2024 - Antonio Radeljak (seniori)

  Ovog tjedna, potez tjedna dolazi također s nogometnog terena, međutim, za malo drugačije postignuće. Naime, Antonio Radeljak, kapetan (oporavlja se od teške ozljede koljena), pomoćni trener seniora, glavni trener "Tić...
 • 18 Ožujak 2024

  Pregled rezultata omladinskog pogona

  [ŠPIGETIĆI] DOŠK - Janjevo 2:0(Aleksić x2) Nakon dugo vrimena, odigrali su naši najmlađi natjecatelji zrelu utakmicu koja je rezultirala pobjedom protiv jako dobre momčadi Janjeva. Trener Pilić može biti zadovoljan s...
 • 13 Ožujak 2024

  Potez tjedna 11/2024 - Ante Brajković (seniori)

  Nagrada za potez prošlog tjedna ide "mladiću" u najboljim godinama, koji svojim profesionalizmom i pozitivnim stavom može biti primjer svim mladićima, budući uz sve svoje obveze stigne na svaki trening i svaku utakmic...
 • 06 Ožujak 2024

  Potez tjedna 10/2024 - Andrija Hrga (stariji pioniri/kadeti)

  Andrija Hrga, vratar starijih pionira, koji je prinudno stao između vratnica kadeta, zaslužuje mjesto u rubrici "potez tjedna" zbog nesvakidašnjeg zgoditka. Naime, stasiti Andrija je ispucao loptu sa svog 16-erca tol...
 • 04 Prosinac 2023

  3. Doškova plava noć

  Prva, druga, treća... e, treća već čini tradiciju, tako da nakon ove više nema natrag. Sinoć se u dvorani hotela "Ivan", koji se nalazi u sklopu resorta Amadria Park, okupilo više od 170 Drnišana i njihovih prijatelj...
 • 04 Prosinac 2023

  Rezultati omladinskog pogona

  [ŠPIGETIĆI] DOŠK - Sebenico City 0:5 Po vjetrovitom vremenu, igrači Sebenico Citya su pokazali zašto se bore za sami vrh tablice i nadvisili naše početnike uvjerljivim rezultatom. Ovom utakmicom, završava polusezona ...
 • 04 Prosinac 2023

  Polusezona zaključena pobjedom!

  [SENIORI] NK Mihovil - DOŠK 2:4(Stanić, Jelić, Jurišić, Bitunjac) Uraganski su igrači Martina Tarle otvorili utakmicu te vrlo rano došli do dva gola prednosti da bi utakmicu zaključili početkom drugog poluvremena. Ul...
 • 27 Studeni 2023

  Rezultati omladinskog pogona

  Visoki porazi obilježili vikend. [ŠPIGETIĆI] Šibenik - DOŠK 14:0 Raspoloženi domaćin i izostanci nekoliko važnih igrača, rezultirali su visokim porazom, no u ovoj kategoriji je to manje bitno, važno je da se stječe ...
 • 20 Studeni 2023

  Stankovci izvukli povijesni bod!

  [SENIORI] DOŠK - Croatia (S) 0:0 Težak teren, borbeni gosti, neprecizni domaćin i dva crvena kartona za 'narančaste' iz Stankovaca. Ukratko, ali najbitnije je da su velika dva boda izgubljena u utrci 3 kluba, sad tre...